לאחר חיפושים רבים אחר דאודורנט טבעי ועשרות ניסיונות של דאודורנטים טבעיים שלא הצליחו למנוע את ריח הזיעה, אני שמחה לבשר לך שסוף סוף מצאתי את הפורמולה המנצחת ל- דאודורנט טבעי, טבעוני ואיכותי שבאמת עושה את העבודה! לאחר שהוא עמד בהצלחה באתגרי חודשי הקיץ החמים והלחים, ובמעברים בין קור לחום בחורף, עכשיו הוא זמין עבורך ובהתאמה אישית לסוג העור, הרגישויות והריח אהוב עליך. עם הרכב ייחודי גם לנשים בהיריון ומניקות.  

להזמנת דאודורנטבעי+ התקשר/י עכשיו: 0546324422, או מלא/י את הפרטים שלך ואצור איתך קשר בהקדם האפשרי: 

 

ממה מורכב דאודורנטבעי+?

דאודורנט טבעי מרכיבים טבעיים - דאודורנטבעי+
סוף סוף דאודורנט 100% טבעי שעושה את העבודה – דאודורנטבעי+ מבית יול מלאכת ריפוי

דאודורנטבעי+ הוא דאודורנט טבעי העשוי במלאכת יד מ- 100% רכיבים טבעיים, מלאים (כלומר עשירים בויטמינים ומינרלים), טבעוניים, אורגניים ברובם, ידידותיים לאדם ובאיכות מאוד גבוהה – ללא אלומיניום וללא אלכוהול! הרכיבים בדאודורנטבעי+ מזינים את העור ומרגיעים עור מגורה, תומכים בתהליכי הריפוי והניקוי של הגוף, מאזנים ומייבשים את הזיעה, מרחיקים חיידקים ומונעים היווצרות של ריחות לא נעימים באזור, מבלי לסגור את הנקבוביות של העור ומבלי לפגוע במנגנון ההזעה הטבעי של הגוף.

 

דאודורנטבעי+ הוא דאודורנט טבעי שפועל בתשעה מישורים עיקריים:

 1. בטווח הקצר: ייבוש האזור ומניעת ריח הזיעה.
 2. בטווח הארוך: איזון והקטנת רמת ההזעה ללא חסימתה.
 3. מניעה מחיידקים ומריחות רעים להצטבר באזור ההזעה.
 4. אינו פוגע במנגנון ההזעה הטבעי של הגוף, ואינו סוגר את הנקבוביות של העור.
 5. שינוי רמת ה- PH באזור מחומצי לבסיסי.
 6. תומך בתהליכי הריפוי והניקוי של העור.
 7. מזין העור.
 8. מרגיע עור מגורה.
 9. מעניק ריח נעים מרענן ונדיף לאזור.
 10. חסכוני, ופועל על פי העיקרון: מעט זה הרבה.                                                                                                       

 

מוצרים בסדרת דאודורנטבעי+:

 • דאודורנטבעי+ Active הוא דאודורנט טבעי שמייבש ומונע את ריח הזיעה ובטווח הארוך מאזן את הזיעה ואת הריח.
  בניחוח של יער (עצים ועשב), יער בגוון לימוני, יער בגוון של לבנדר.
 • דאודורנטבעי+ Basic הוא דאודורנט טבעי ללא שמנים אתריים – ללא ריח (חלש יותר מהאקטיב), מתאים לנשים בהיריון,
  מניקות, לבעלי לחץ דם גבוה ולרוטציה עם ה- Active*.
 • לתשומת ליבך! יש פורמולות נפרדות לבעלי לחץ דם גבוה, לנשים בהיריון, מניקות ובטיפולי פוריות.

 

למה חשוב להשתמש בדאודורנט טבעי?

דאודורנט טבעי נחשב לאחד הגורמים החשובים בחיזוק בריאותו ותיפקודו התקין של הגוף. הגוף מנקה את עצמו מרעלים בעזרת הזיעה. דאודורנט שמונע זיעה (אנטי-פרספינט) למעשה פוגע במנגנון הניקוי הטבעי של הגוף. בנוסף, בגלל הקרבה של בית השחי לצומת מרכזי של מערכת כלי הדם, הלימפה ושל מערכת העצבים שבגופנו, החומרים הכימיים שנמצאים בדאודורנט (כגון אלומיניום) עשויים לחדור דרך בית השחי אל המערכות החשובות האלו בגופנו, לשבש את תיפקודן ולהעלות את הסיכון להיווצרות של פתולוגיות באזור, כגון סרטן השד והלימפה ולאלצהיימר.

נשים המשתמשות באנטי-פרספירנט (דאודורנט מונע זיעה) לאחר גילוח בית השחי מסתכנות עוד יותר, מכיוון שבזמן הגילוח נוצרים בעור חתכים וסדקים בלתי נראים לעין. חתכים אלו מאפשרים לחומרים הכימיים שנמצאים בדאודורנט (כגון אלומיניום) לחדור פנימה אל תוך הגוף דרך אזור בית השחי. נשים בהריון ומניקות חושפות גם את ילדם לחומרים המזיקים הנמצאים באנטי-פרספירנט. חומרים אלו עלולים להגיע אל העובר דרך כלי הדם והלימפה, או לתינוק בזמן ההנקה.

 

אריזה:

דאודורנטבעי+ מגיע בצנצנת זכוכית חומה שמגינה על השמנים מחשיפה לאור ומהתחמצנות. 
צנצנת זכוכית מבטיחה שמירה של איכות הקרם, הרבה יותר אקולוגית לסביבה וניתנת למיחזור. 

בתהליך ההכנה הצנצנות עוברות תהליך של ניקוי במים חיים, חיטוי והטענה בשמש.

לצנצנת מצורפת ספטולה לשימוש חסכוני בקרם ששומר על איכות הקרם לאורך זמן. 

 

אופן השימוש בדאודורנטבעי+: 

לאחר מקלחת וייבוש האזור, למרוח בעזרת כפית קטנה שכבה דקיקה של דאודורנטבעי+ על אזור בית השחי, להמתין כ- 1 עד 3 דקות לספיגה מלאה של הקרם, ולנקות את שאריות הקרם עם טישיו. שימו לב אין צורך להשאיר שכבה של קרם על העור!

השימוש בדאודורנטבעי+ מאוד חסכוני ומותאם לצורך האישי שלך. לרוב כמות ממש קטנה מספיקה ליום שלם. *לאפקטיביות גבוהה של הדאודורנט לאורך זמן, מומלץ בשעות הלילה להניח לעור לנשום ללא הקרם, ובמשך יום בשבוע להשתמש בדאודורנטבעי+ Basic.

מכיוון שדאודורנטבעי+ עשוי מ- 100% רכיבים טבעיים וללא חומרים משמרים, יש לשמור אותו במקרר! ולהעביר כמות קטנה לקופסית נפרדת לשימוש יומיומי, נסיעות טיולים וכדומה. את הקופסית יש לשמור במקום קריר ומוצל ולהימנע מחשיפה ישירה לשמש. 

בנוסף יש לשמור על רמת היגיינה גבוהה של הקרם, שזה אומר להשתמש במקלון המצורף להוצאת הקרם, ולא עם האצבע, ולנקות את המקלון בין שימוש לשימוש. 

התוקף של דאודורנטבעי+ בשמירה בתנאים נאותים ובמקרר. הוא של כשנה מתאריך הייצור הרשום בתחתית הצנצנת.  

למה אני ממליצה להשתמש פעם בשבוע בדאודורנטבעי+ Basic?
בשימוש יום יומי וקבוע בשמנים אתריים, שהם שמנים שעושים עבודה פעילה באיזון של הזיעה ושל הנוזלים בגוף, מומלץ לעשות מדי פעם יום מנוחה. דאודורנטבעי+ Basic הוא דאודורנט טבעי שמאפשר המשך שימוש רציף בדאודורנטבעי+ Active ועדיין לאפשר לגוף יום מנוחה מהשמנים האתריים. בדרך זו גם העבודה של השמנים האתריים בדאודורנטבעי+ Active אפקטיבית יותר.

 

 לדאודורנטבעי+ כ- 97% הצלחה

זה אומר שלרוב המעבר לדאודורנטבעי+ חלק וקל. לכ- 3% יש תופעות ניקוי מורגשות. חשוב להיות מודעים לזה כי אם אתם תהיו ביניהם חשוב שלא תסיקו מכך שהקרם לא מתאים לכם, אלא בדיוק להיפך. זה סימן שהגעתם בזמן בכדי לנקות את בלוטת הלימפה שלכם! במקרה של תופעות ניקוי אתם מוזמנים לפנות אלי ולקבל ממני טיפים להתמודדות עם תקופת המעבר ולהסתגלות מהירה ככל האפשר לדאודורנטבעי+. כל מי שתמכתי בו בתקופה זו דיווח על התאזנות של הסימפטומים.

מה אומרים המשתמשים?

“תכשיר מעולה, אני שנים מסתובבת עם ריח של זיעה והיום פעם ראשונה שלא היה לי ריח והסתובבתי כל היום בחוץ בחום.”

“יול יקרה. איכות חיים אחרת עם הדאודורנט שלך. אחרי חודשים ארוכים שאני סובלת מכאבים בשד (ונשלחת לבדיקות אולטרסאונד וכירורגיה שלא מעלות כלום) כל העסק נרגע תוך כמה ימים של שימוש שוטף במוצר הנהדר הזה. על הדרך הדאודורנט עזר לי גם לקילופי העור שהיו מופיעים תמיד. אני מברכת אותך כל בוקר   תמשיכי ליצור ולייצר מוצרים מבריאים ומקסימים כאלו, ולעזור לעוד הרבה אנשים.” שיר שפרלינג

“חייבת לחלוק ולפרגן – הדאורדורנט שלך הוא הדבר הכי טוב שקרה לי הקיץ ! :)” טל פורת

“יול סה”כ כמה ימים שחיי נראים נורמליים.. בזכות הדיאודורנט שרקחת. אני מרגישה כל כך נעים, ביטחון עצמי ורגיעה. שנים של הזעות וריח לא נעים, בנוסף תקופה ארוכה של צריבה וגירוי פסקו! תודה מכל הלב זה כל כך עוזר ומרגיע! פשוט תודה ממליצה בחום .. לכולם!!!! חבל שלא הכרתי את זה קודם.” עדי מאיר

“כששואלים אותי על דאודורנט טוב ופעיל האחד והיחיד זה שלך מעולה פשוט מעולה!” עדן גרוס

“המון עבודה פיזית, בגינה, באדמה ובבית האריזה הפכו להיות תענוג, עם שימוש בדאודורנט המיוחד שלך אני נהנה לצאת כל יום מהבית ואפילו כשאני חוזר מאוחר בלילה אחרי יום עבודה ארוך אני עדיין מרגיש נקי ורענן, פשוט קסם. תודה, דוד” דוד עובדיה

“כבר כמה זמן שאני רוצה להודות ל- יול מלאכת ריפוי על הדאודרנט המופלא שלה, אני נהנה ממנו יום יום מזה חודשיים. מומלץ בחום של יולי אוגוסט כזה. אז תודה יול..” רן מצנר

“אני ממש ממליצה, בעיקר למי שרגיש לדיאודורנט רגיל. נגמרו הגירויים והצריבות וניסיונות של מיליון סוגים. זהו…זה בשבילי – שווה לנסות.. חוץ מזה , יול , השפתון – נפלא הוא גם משמש לריכוך חתכי קור באצבעות הידיים תודה תודה” איריס וורמלי

“הי יול, נתתי לבעלי להשתמש בדאודורנט שרקחת, והוא התלהב נורא! האמת שהוא היה ממש סקפטי כי אף דאודורנט כבר לא עוזר לו. אז תודה ענקית ממנו וממני.” ט.ל.

“הדאודורנט הגיע אלי… ניסיתי אותו והוא פשוט מעולה. אני לא חושבת שהרגשתי ככה אף פעם. ממש נעים, נטולת ריח. בקיצור מ ע ו ל ה. תודה רבה” ש.ח.

“המשלוח התקבל סוף סוף, שלוש פעמים בשבוע עבודה פיזית ממושכת, פעמיים בשבוע עבודה בגינה עם שתי קבוצות מטופלים בכל פעם, בכל מזג אוויר, כל שבוע, קבוע. ואני עובר את כל זה בכיף ורעננות מושלמת בעזרת דאודורנט שהוא מרפא ולא רק סותם שיול מלאכת ריפוי רוקחת בעצמה כל פעם בעבודת יד לפי הזמנה. עברתי כמעט שבוע בלי הדאודורנט שלך וחששתי שאחזור לשגרה הקודמת של…נו אתם יודעים, רצון להחליף חולצה אחרי חצי יום עבודה, ואני מזכיר שאני מכור לעבודה פיזית מהנה 🙂 אבל איזה פלא, שימוש קבוע במשחה המרפאה הזו וגם אם היא נגמרה לי וחסרה למספר ימים, עדיין הגוף זוכר את הטוב הזה ומריח כאילו היא ממשיכה להיות שם. תכלס אני אחרי אין ספור ניסיונות ובשנים של חיפושים עברתי כמעט כל דאודורנט ‘טבעי’ אך מתועש שיש על מדפים בחנויות ותמיד הרגשתי שמשהו איך אומרים…מריח לא טוב. עכשיו אפשר לומר בוודאות שמצאתי את האחד, יול יקרה יבורכו ידייך שגאלת אותי מיסוריי, עכשיו אני יודע שאני מורח על הגוף שלי משהו ממקור טבעי שנרקח באהבה. ויכול לצאת לכל יום עבודה בשמחה ורצון טוב (כי אני לא מכיר דרך אחרת לבצע את עבודתי). קיבלתי בדואר הפנימי של האורגני 🙂 תודה ליול זיגלבאום על מלאכת הריפוי.”

מה עוד אומרים המשתמשים כנסו לכאן

 

 

להזמנת דאודורנטבעי+ התקשר/י עכשיו: 0546324422, או מלא/י את הפרטים שלך ואצור איתך קשר בהקדם האפשרי: