יול
יול זיגלבאום מפתחת שיטת "תדר החיים": מפגשים אישיים, הרצאות וסדנאות, דאודורנטבעי+, מוצרים טבעיים בהתאמה אישית. צרו קשר בטלפון: 0546324422 מייל: Yolway@walla.com

שמי יוֹל זיגלבאום מפתחת שיטת "תדר החיים", שיטה שעוזרת לאנשים כבר למעלה מ- 16 שנים לעלות על מסלול חיים של בריאות, שמחה, שפע ושגשוג. אני מציעה מפגשים אישיים, הרצאות, סדנאות ומוצרים טבעיים בהתאמה אישית. מוצר הדגל של קו המוצרים שלי הוא דאודורנטבעי+ שעושה עבודה מופלאה!

מהי שיטת "תדר החיים"?

בהסתכלות לאחור אני יכולה לומר שהמהות של הריפוי, החמלה, ההקשבה והראייה של האחר, הייתה קיימת בי מאז ומתמיד ברמות שונות של מודעות. תחילה דרך התבוננות בתהליכי ריפוי של בעלי החיים שגדלו או נאספו פצועים לביתי. בהמשך דרך העשייה שלי באמנות ובעיצוב שדרכה למדתי והתנסתי בתהליכים שונים של יצירה והבעה עצמית. חקרתי תהליכי התפתחות והשתנות של העשייה והיצירה בחומר, ודרך ההיסטוריה של האמנות גם למדתי רבות על ההתפתחות של התודעה האנושית. במקביל ללימודי העיצוב התנסתי בשיטות טיפול שונות בחיפוש אחר מזור לקשיים וכאבים שמאוד סבלתי מהם בזמנו. כל שיטה שעזרה לי גם למדתי והעמקתי בה. בשלב זה של חיי עוד התייחסתי אל לימודים אלו כאל תחביב.

הלידה של הבת שלי הייתה ארוע מאוד משמעותי עבורי. זו הייתה הפעם הראשונה שגיליתי שיש כאב שהוא מרפא ומעצים ולא רק כאב של ‘אזעקה’ שמעיד על משהו קשה שעובר על הגוף. בהמשך הדרך גיליתי שלבת שלי יש אי סבילות למזונות מהחי ובכדי שאוכל להכין עבורה תפריט מאוזן ומזין, חקרתי את נושא התזונה הטבעית (בתקופה שהמידע בנושא לא כל כך היה נגיש כמו היום) ויישמתי אותה על עצמי. ואז גיליתי שהמון תופעות, שסבלתי מהן מאז ילדותי, פשוט נעלמו בזו אחר זו ועברו כלא היו. בתקופה זו נוכחתי בחשיבות הגדולה שיש לסוג המזון ולקשר שיש בין האיכות שלו והמצב הבריאותי והרגשי שלי.

משמעות השם "יול"

בשנת 2000 היתה לי הארה שבזכותה התחברתי לשם האמיתי שלי ושיניתי את שמי הפרטי מיעל ליוֹל. השם יול חיבר אותי לכוח הריפוי שקיים בידע ההיוֹלי, שהוא הידע של החומר הזך והראשוני שממנו נברא החומר הפיזי – היוּלי – החומר הראשוני שלפני החומר הפיזי – שהוא בעצם כח היצירה של ה’יש מאין’. בעקבות החוויה הזו גם גיליתי שקיים כוח בבריאה שאם אני יודעת לעבוד איתו נכון, הוא מאפשר לי לעלות על מסלול של צמיחה התרחבות וגדילה. כמו לתפוס גל ולהגיע איתו הכי רחוק שאפשר במינימום מאמץ.

הגילויים האלו היו חוויות כל כך משמעותיות עבורי, שהם היוו טריגר משמעותי עבורי להניח ל-11 שנות לימודי האמנות והעיצוב (שבמהלכן צברתי שני תארים ראשון ושני וסיימתי תזה בהצטיינות – לימודים שהקנו לי יכולת של מחקר עצמאית) ולהפוך את התחביב למקצוע. יצאתי למסע של ריפוי עצמי ושל האנשים מסביבי, ריפוי שהמשיך להתרחב למעגלים נוספים מתוך כוונה לאפשר לכמה שיותר אנשים לחוות את השפע ואת האור שבתוכם ולהפיץ אותו הלאה למעגלים נוספים שמסביבם. וכך בשנת 2000 פתחתי את הקליניקה שלי ברמת גן, שבה אני מלווה אנשים ועוזרת להם לצאת ממעגל הסבל. לומדת כל יום מחדש ומלמדת איך לעלות על מסלול של אורח חיים בריא, של צמיחה, שגשוג ושפע.

במהלך השנים של העבודה שלי בקליניקה, גיליתי שהמכנה המשותף של רוב האנשים שסובלים מכאבים וקשיים בגוף הפיזי והרגשי – אנשים שחווים חסימות, תקיעויות, תחושה של החמצה וקושי במימוש הפוטנציאל שלהם ושנמצאים בחיפוש אחר היעוד והשליחות שלהם בעולם – הוא שהם התנתקו מה’שקע’ שמחבר אותם למקור הכח האישי שלהם. כתוצאה מניתוק זה הם חווים תחושות של בדידות, נטישה, אובדן דרך, כעסים, חוסר חיבור לשפע, חוסר מימוש עצמי, חולשה, מחלות, מכאובים וקשיים פיזיים. בנוסף שמתי לב שלחוויית הניתוק יש קשר משמעותי לבחירות המזון שאותם אנשים עושים. פעם אחר פעם נוכחתי לראות כיצד אנשים ששינו את תזונתם לטבעונית, טבעית ומלאה באנרגיית חיים, השילו מעצמם דפוסי התנהגות וחשיבה מעכבים, מחלות, כאבים וקשיים, בהרבה יותר קלות מאלו שנצמדו למזונות מהחי ולאלו המעובדים….

יול – מלאכת ריפוי

במלאכת הריפוי שעוברת דרכי אני רואה את האדם במערך השלם שלו על כל הגופים שממנו הוא מורכב (הפיזי, הרגשי, התודעתי, האנרגטי והרוחי) והמזון הוא חלק חשוב ממנו. פעם אחר פעם אני נוכחת לראות שכשהאדם מכוון בכל הגופים שלו ומודע לכוחות שמניעים ומפעילים אותו, הרבה יותר קל לו להוציא את הדברים לפועל, וגם לזהות את המזונות שמשרתים אותו ושנכונים לגוף שלו לעומת אלו שלא. בדרך זו הוא גם מקבל כלים לפתח יכולת עצמית לזהות מה נכון ומתאים לו ולגוף שלו מכל המידע העצום שמגיע אליו מבחוץ.

שיטת הריפוי שעוברת דרכי נוגעת במקום שממנה מתחילה חוויית התקיעות ומכוונת אל הדרך להתרפא ולרפא בעזרת חיבור למקור ההיוּלי – למקום הראשוני שממנו הכל מתחיל. את השיטה הזו אני פיתחתי לאחר שנים של לימודים אצל מיטב המורים שבחרתי בקפידה בתוכנית הלימודים שהרכבתי לעצמי, ומתוך חקירה, לימוד, התבוננות והקשבה אינסופית. את כל הידע הזה, שנאסף במהלך השנים ובהווה, אני מלמדת בקורסים ובמפגשים אישיים בקליניקה. ארגז הכלים העשיר והמגוון שעזר ועבד עבורי ועבור רבים שכבר שיפרו בזכותו את איכות החיים שלהם, עכשיו זמין גם עבורך.

מוזמנים להתקשר אלי למידע נוסף, ייעוץ ושאלות:  יוֹל זיגלבאום  054-6324422